Otthon / Dorog hírei / Álláslehetőség

Álláslehetőség

Munkatársat keres a Dorog és Térsége Turizmus Egyesület.

Szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni? Érdekel a turizmus és a kommunikáció?

Legyél Te legújabb munkatársunk!

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS KOMMUNIKÁCIÓS ASSZISZTENS POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉRE

A Dorog és Térsége Turizmus Egyesület munkatársat keres kommunikációs asszisztens pozíció betöltésére az alábbiak szerint:

FELADATOK:

Aktív közreműködés a weboldal és facebook oldal kezelésében.

    • Adminisztratív feladatok ellátása:
      • szerződések készítése,
      • prezentációk elkészítése
      • Ügyfelekkel, partnerekkel kapcsolatos dokumentációs feladatok ellátása
    • Koordináció:
      • Kapcsolattartás egyesületi tagokkal, partnerekkel,
      • Megbeszéléseken való részvétel és dokumentálás
    • Riportolás:
      • Naprakész információk szolgáltatása a menedzsment részére

ELVÁRÁSOK:

    • legalább középfokú végzettség
    • MS Office ismeretek
    • pontos és precíz munkavégzés
    • nyitott és lendületes személyiség
    • jó kommunikációs készség
    • jó íráskészség

ELŐNYT JELENT:

    • közösségi médiakezelésben való jártasság
    • hasonló területen szerzett tapasztalat
    • turizmusban szerzett tapasztalatok
    • rendezvényszervezésben szerzett jártasság
    • B kategóriás jogosítvány
  • Bérezés megegyezés szerint.
  • A munkavégzés helye: Dorog.
  • Munkaidő: 4 óra

A pályázatokat az alábbi e-mail címre várjuk: DOROG.TDM@GMAIL.COM

A pályázatok beérkezésének határideje: 2018. február 10.

About regio33

Check Also

Borvacsora Kesztölcön

A Szivek Pince és a Kostel Vince napján együtt ünnepel!

Hozzászólás