Otthon / Egyéb / Taroltak Balassagyarmaton az esztergomi triatlonosok

Taroltak Balassagyarmaton az esztergomi triatlonosok

Érmekkel tértek haza az Esztergomi Triatlon Klub versenyzői a Balassagyarmaton megrendezett Tereptriatlon Országos Bajnokságról. Gyakorlatilag mostantól kezdve augusztus 2-ig minden hétvégén versenyezni fognak. Legközelebb Zalaegerszegen bizonyíthatnak.

Országosan magas szinten jegyzik a csapatot, sőt külföldön is ismert az Esztergomi Triatlon Klub, melynek versenyzői az elmúlt hétvégén sem okoztak csalódást. Szombaton Szabó Márton képviselte a klubot terepen és korcsoportjában első helyen végzett.

Vasárnap az aquatlonon a felnőtt nők mezőnyében (Felnőtt 2. korcsoport) Orbán Anna aranyérmes lett, Orbán Sára pedig második helyen végzett. A szeniorok között Orbánné Kerekes Katalin ezüst, míg Hangya Gábor aranyérmet szerzett.

(forrás)

About regio33

Check Also

SAJÁT GYÁRTÁSBAN KÉSZÍTI KEREKEIT A NEUZER KERÉKPÁRGYÁR ESZTERGOMBAN

A Neuzer Kerékpár Kft. kerékgyártó gépsor telepítéséhez kapott támogatást a GINOP-1.2.8-20 pályázati felhívás keretében, ennek …