Otthon / Egyéb / Országos Rajzfilmünnep – online 2020. november 13-15.

Országos Rajzfilmünnep – online 2020. november 13-15.

Idén a rajzfilmünnepet a járványhelyzetre való tekintettel nem lehet megtartani a hagyományos módon, így a Féja Géza Közösségi Ház is online módon csatlakozott a rendezvényhez: a meséket otthonról nézhetitek a fotelből 3 napon keresztül.

Az Országos Rajzfilmünnep műsora

megtekinthető november 13-15. között az alábbi linken:

https://youtube.com/channel/UC3K9_UuqBP4FOkZTd8AHw5w

Péntek 2020.11.13

9:00 ÁLLATI RETRO II. (Vízipók, Kukori, Frakk)

10:45 CSALÁDI LEGENDÁRIUM – BORKA ÉS A VARÁZSRUHA ÖSSZEÁLLÍTÁS I.

11:45 NAGY KALANDOK II. – Bogyó és Babóca 2 – 13 új mese

13:00 ANIMÁLT TÖRIÓRA

14:45 KICSIKNEK, NAGYON! II. – a KEDD Stúdió összeállítása (Bogyó és Babóca, Kuflik)

16:00 KEDVENCEK A KECSKEMÉTFILMTŐL II.(Magyar népmesék, Cigánymesék, Mesék Mátyás királyról)

17:15 NAGY KALANDOK IV.- Egy kupac kufli – A mozifilm

18:30 KICSIKNEK, NAGYON! III. – a KEDD Stúdió összeállítása (Detti és Drót, Hodzsa, Mitch-match, Kuflik)

19:30 KORTÁRS ANIMÁCIÓK(ReMake ,Acid, Otthon, Hunor1 ,Hunro2 ,MAESTRO, ERGO, Gondolatok a pincében, Tulipán, Bardo)

21:00 40 éve készült az Oscar díjas magyar animáció – A légy – Rófusz Ferenccel ünnepelünk – az MNF filmjei

21:15 Rófusz Ferenccel ünnepelünk – az MTVA filmjei

21:30-tól VÉGE

Szombat 2020.11.14

9:00 KEDVENCEK A KECSKEMÉTFILMTŐL I. – Összeállítás a legkisebbeknek a Négyszögletű kerek erdő epizódjaiból

9:30 CSALÁDI LEGENDÁRIUM – BORKA ÉS A VARÁZSRUHA ÖSSZEÁLLÍTÁS II.

10:30 , NAGYON! I. – a KEDD Stúdió összeállítása a legkisebbeknek (Bogyó és Babóca, Kuflik, Dúdoló)

11:30 ÁLLATI RETRO III. – (Vízipók,Keresztes, Kukori, Kotkoda, Frakk, Szerénke és Lukrécia)

13:00 Horgászok, rendőrök és háztartási robotok – KLASSZIKUS MESESOROZATOK AZ MTVATÓL (A nagy ho-ho-horgász, Pityke, Mikrobi)

14:15 FESZTIVÁLOK LEGJOBBJAI II. – A KAFF válogatás Alsósóknak (Kulfik, Bab Berci)

15:15 NAGY KALANDOK V.- Mi újság Kuflik – A mozifilm

16:30 SPORTLEGENDÁK ANIMÁCIÓN

17:15 Rófusz Ferenc gyerekfilmje – Egy év Hoppifalván

18:30 NOSZTALGIÁZÁS AZ MTVA klasszikus sorozataival (Üzenet a jövőből, Kérem a következőt)

19:45 Rófusz Ferenccel ünnepelünk – az MTVA filmjei

20:00 ÚJ NEMZEDÉKEK – MOME Summer Premier – ÖSSZEÁLLÍTÁSOK kortárs (Bognár Éva Katinka Hugo: Bumfeldt, Kántor Péter: Ujj a ravaszon, Kopasz Milán: Beyond, Bárány Dani: Házibuli, Wunder Judit, Carlson Hanna: Out of Order, Felvidéki Miklós: Gorgon, Varga Petra: Mimik, Király Krisztián: A körömágyszaggató, Takács Anikó: Cosmic Jacuzzi)

21:30 ÚJ NEMZEDÉKEK II – METU – ÖSSZEÁLLÍTÁSOK kortárs magyar animációs műhelyek filmjeiből (Ács Zsuzsanna: Betti, Bakos Fanni: Papa, Straubinger Gréta: Stimulus, Orosz Tina: Mamahotel, Gál Adrienn: Outsider, Barkoczi Noémi: Second Hand, Spitzer Fiorella: Bardo, Debreczeni Zsuzsanna: I Have Problems, Rebák Tamás: Szökési sebesség, Mészáros Bori, Rádóczy Zsuzsanna: Black Out, Dell’Edera Dávid: Balkon, Pataki Szandra: Wireless, Horesnyi Máté: Jaques ámokfutása)

23:00 KORTÁRS ANIMÁCIÓK (ReMake ,Acid, Otthon, Hunor1 ,Hunro2 ,MAESTRO, ERGO, Gondolatok a pincében, Tulipán, Bardo)

0:30-tól VÉGE

Vasárnap-2020.11.15

9:00 KICSIKNEK, NAGYON! III. – a KEDD Stúdió összeállítása (Detti és Drót, Hodzsa, Mitch-match, Kuflik)

10:00 KEDVENCEK A KECSKEMÉTFILMTŐL III. – Meseválogatás a Kecskemétfilm Stúdió sorozataiból (Magyar népmesék, Cigánymesék, Mesék Mátyás királyról)

11:30 NAGY KALANDOK III. – Bogyó és Babóca 3 – Játszótársak

12:45MESÉK ALSÓSOKNAK – Összeállítás magyar műhelyek kortárs sorozataiból (Hajótöröttek, Boxi, Kojot és a sápadtarcú)

14:00 ÁLLATI RETRÓ I (- Vízipók,Keresztes, Kukori, Kotkoda,Frakk, Szerénke és Lukrécia)

15:45 NAGY KALANDOK VI. – Boxi, a kincs nyomában

17:00 FESZTIVÁLOK LEGJOBBJAI I. – A Cinemira Nemzetközi Gyerekfilm Fesztivál összeállítása (Szuper malac és űrpatkány, Az emberi test, Kipp-kopp a hóban ,Boxi – Levelek, Borka – Az elfelejtett születésnap ,Detti és Drót: Szivárvány, Mi újság, kuflik? – Bélabá távcsöve)

17:45 CSALÁDI LEGENDÁRIUM – BORKA ÉS A VARÁZSRUHA ÖSSZEÁLLÍTÁS I.

18:45 SPORTLEGENDÁK ANIMÁCIÓN

19:30 Rófusz Ferenccel ünnepelünk – az MTVA filmjei

19:45 FESZTIVÁLOK LEGJOBBJAI III. – A KAFF 2019-es díjnyertes filmjei (ReMake , ApApArA, Cigánymesék: Riza éjszakája, Irijám és Jonibe, Szimbiózis, Jacques ámokfutása, avagy mikor

veszítjük el bizalmunkat önmagunkkal szemben, Szezon után)

20:45 ÚJ NEMZEDÉKEK II – METU – ÖSSZEÁLLÍTÁSOK kortárs magyar animációs műhelyek filmjeiből (Ács Zsuzsanna: Betti, Bakos Fanni: Papa, Straubinger Gréta: Stimulus, Orosz Tina: Mamahotel, Gál Adrienn: Outsider, Barkoczi Noémi: Second Hand, Spitzer Fiorella: Bardo, Debreczeni Zsuzsanna: I Have Problems, Rebák Tamás: Szökési sebesség, Mészáros Bori, Rádóczy Zsuzsanna: Black Out, Dell’Edera Dávid: Balkon, Pataki Szandra: Wireless, Horesnyi Máté: Jaques ámokfutása)

22:15 ÚJ NEMZEDÉKEK – MOME Summer Premier – ÖSSZEÁLLÍTÁSOK kortárs (Bognár Éva Katinka Hugo: Bumfeldt, Kántor Péter: Ujj a ravaszon, Kopasz Milán: Beyond, Bárány Dani: Házibuli, Wunder Judit, Carlson Hanna: Out of Order, Felvidéki Miklós: Gorgon, Varga Petra: Mimik, Király Krisztián: A körömágyszaggató, Takács Anikó: Cosmic Jacuzzi)

23:45-tól VÉGE

A rendezvény támogatói:  https://rajzfilmunnep.hu/tamogatok/

A rendezvény honlapja: www.rajzfilmunnep.hu

A rendezvény eseménye: https://www.facebook.com/events/1019963191853745

About regio33

Check Also

1992-ben ezen a napon avatja fel Göncz Árpád a restaurálás után felállított Turul szobrot

Európa legnagyobb ércmadara a tatabányai Turul-emlékmű. A szobormadár szárnyainak fesztávolsága 15 méter. Részlet az államfő …

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük